top of page
< Back
JP Weber

JP Weber

JP Weber już od ponad 20-u lat wspiera firmy w ich transakcjach i codziennych wyzwaniach biznesowych. Zespół JP Weber to eksperci w swoich dziedzinach, którzy wierzą, że tylko niezależna, wolna od wszelkich konfliktów interesów firma doradcza, która kompleksowo, pragmatycznie i z elastycznością podchodzi do wyzwań swoich klientów jest w stanie wyróżnić się na rynku usług konsultingowych.

Zawodnicy

  • Michał Mądry, ceniony strateg i lider transformacji w JP Weber i Eight International w Polsce, z imponującym portfolio doradztwa dla gigantów korporacyjnych, posiadający głęboką wiedzę w zarządzaniu projektami, który swoją pasję do szachów rozpoczął w 2021 roku i od tamtej pory rozegrał imponujące 8273 partii na chess.com

  • Marcin M. Dominiak, Manager w JP Weber Transformation Advisory, przodujący w optymalizacji procesów dla czołowych firm i podmiotów sektora publicznego, twórca raportów sektorowych nt. IT oraz sektora rolno-spożywczego, mentor start-upów, oraz organizator prestiżowych konkursów i turniejów szachowych, w tym Warsaw Chess Open.

  • Piotr Marcinkowski, Manager w JP Weber, specjalizujący się w technologii, z doświadczeniem lidera R&D w elektromobilności i energetyce, oraz w zarządzaniu firmami IT dla transportu i nieruchomości; absolwent Politechniki Warszawskiej i certyfikowany specjalista PMI-ACP, kierujący transformacją przedsiębiorstw w obszarach innowacji i rozwoju.

  • Łukasz Rakoczy, Analityk biznesowy JP Weber, student kierunku Globalny biznes, finanse i zarządzanie w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, a także przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Psychologii Biznesu SGH. W JP Weber wspiera realizację projektów dla podmiotów publicznych.

Strona www: 

bottom of page