top of page
  • Zdjęcie autoraMarcin M. Dominiak

Blitz&Drinks - już 13. kwietnia!

Zaktualizowano: 3 kwi

Kolejne spotkanie Szachowej Ligi Biznesu będzie wyjątkowe! Zapraszamy na niepowtarzalne wydarzenie Blitz&Drinks, które łączy pasję do szachów z atmosferą pełną smaku i kolorów! Już 13 kwietnia o godzinie 16:00 w kultowym Klubie Opera, położonym w malowniczych podziemiach Teatru Narodowego, Szachowa Liga Biznesu SGH otworzy swoje drzwi dla wszystkich, którzy chcą doświadczyć szachów w niecodziennej, luźniejszej atmosferze.


Podczas tego wyjątkowego popołudnia będziesz miał okazję zmierzyć się w dynamicznych partiach szachów błyskawicznych, które dostarczą niezapomnianych emocji i wyzwań. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym strategiem, czy dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z królewską grą, Blitz&Drinks to idealna okazja, aby podszkolić swoje umiejętności, spotkać innych entuzjastów szachów i nawiązać nowe, ciekawe, biznesowe znajomości.


Ale to nie wszystko! Wraz z Klubem Opera przygotowaliśmy unikalną ofertę drinków inspirowanych największymi mistrzami tej gry. Odświeżający Nakamura's Blitz, pełen tajemnic Tal's Magic Potion, elegancki Rubinstein's Refined Elegance – to tylko niektóre z kulinarnych arcydzieł, które planujemy. a które pozwolą Ci poczuć charakter i styl gry legendarnych szachistów. Każdy drink to wyjątkowe połączenie smaków, które przeniesie Cię w świat szachowej maestrii i kreatywności.


Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby dołączyć do naszego wydarzenia. Blitz&Drinks to nie tylko szansa na rozegranie pasjonujących partii szachowych, ale także wyjątkowy sposób na spędzenie popołudnia w otoczeniu inspirujących ludzi biznesu, którzy dzielą Twoją pasję.

Dołącz do nas w Klubie Opera, poznaj Szachową Ligę Biznesu SGH i zanurz się w świecie szachów w sposób, jakiego nie zaznałeś nigdy wcześniej. Niezależnie od tego, czy szukasz rywalizacji, relaksu, czy po prostu chcesz spędzić czas w doborowym towarzystwie – Blitz&Drinks to wydarzenie stworzone właśnie dla Ciebie!


Zapamiętaj datę: 13 kwietnia, godzina 16:00. Miejsce: Klub Opera, podziemia Teatru Narodowego. Czekamy na Ciebie! Wstęp dla uczestników Szachowej Ligi Biznesu jest oczywiście darmowy, ale jeśli nie jesteś jeszcze członkiem, aplikuj o wejście poprzez formularz na stronie https://forms.gle/48EQX1kLjYJQHrkZ6!


1872 wyświetlenia3 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

3 Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Apr 10
Rated 5 out of 5 stars.

Wpadam!

Like

Guest
Mar 31
Rated 5 out of 5 stars.

Będę!

Like

Guest
Mar 26
Rated 5 out of 5 stars.

Nie mogę się doczekać!

Like
bottom of page