top of page
  • Zdjęcie autoraPiotr Czajkowski

Nowy Format Rozgrywek 2024

Zaktualizowano: 22 sty


15 Stycznia 2024, Warszawa


W styczniu odbyło się spotkanie kapitanów drużyn Szachowej Ligi Biznesu SGH, które zapoczątkowało nową erę w historii Ligi. Przedstawione zostały rewolucyjne zmiany, które zapewnią jeszcze więcej emocji i wyjątkowych doświadczeń w nadchodzącym sezonie.


Nowa Koncepcja Ligi

Jedną z głównych nowości jest wprowadzenie podziału na dywizje, co zwiększy dynamikę rozgrywek i zapewni uczestnikom jeszcze bardziej zróżnicowane i emocjonujące mecze. Ten nowy system pozwoli na lepsze dopasowanie poziomów umiejętności między drużynami, co przyczyni się do bardziej wyrównanej i konkurencyjnej rywalizacji.


Cztery Dodatkowe Wydarzenia Specjalne


Kapitanowie byli również podekscytowani zapowiedzią czterech dodatkowych wydarzeń specjalnych, które odbędą się w ciągu roku. Te wydarzenia mają na celu nie tylko rywalizację, ale także integrację i budowanie relacji między uczestnikami. Spotkania te, takie jak turnieje Blitz&Drinks czy rodzinne turnieje szachowe, z pewnością będą niezapomnianymi atrakcjami.Nowy Partner Ligi


Kolejnym ważnym ogłoszeniem była współpraca z nowym partnerem ligi, który zajmie się produkcją dedykowanych koszulek dla drużyn. Te unikatowe koszulki nie tylko będą podkreślać tożsamość i ducha drużyn, ale także staną się symbolem przynależności do elitarnego grona Szachowej Ligi Biznesu SGH.


Pozytywny Odbiór Kapitanów


Kapitanowie drużyn z entuzjazmem przyjęli te zmiany, widząc w nich szansę na rozwój i promocję szachów w środowisku biznesowym. Jest to kolejny krok w kierunku umacniania roli Szachowej Ligi Biznesu SGH jako platformy łączącej pasję do szachów z profesjonalnym światem biznesu.Z niecierpliwością oczekujemy na rozpoczęcie nowego sezonu w tej odnowionej formule, która z pewnością przyciągnie jeszcze więcej entuzjastów szachów i biznesu!

176 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page