top of page
  • Zdjęcie autoraMarcin M. Dominiak

Za nami druga runda Sezonu Wiosennego 2024!

Zaktualizowano: 25 mar

W minioną sobotę, 23.03 odbyła się kolejna runda Szachowej Ligi Biznesu SGH!


W pierwszej dywizji na prowadzeniu utrzymało się Wojsko Polskie z 16 punktami zespołowymi i 21,5 punktami indywidualnymi. Tylko punkt mniej posiada Ministerstwo Finansów, więc do samego końca należy oczekiwać walki o pierwsze miejsce! Na podium znajduje sie również Microsoft, tracąc 4 punkty do lidera. Czy Microsoftowi uda się powalczyć o miejsce na podium, czy też zostanie wypchnięty z podium przez Flatly, które do trzeciego miejsca traci tylko 3 punkty? Zobaczymy w kolejnej rundzie!


W drugiej dywizji, niezmiennie na prowadzeniu znajduje się Mercer, z 16 dużymi punktami i 22 punktami indywidualnymi, jednak już teraz po piętach depcze im Continental, posiadając tyle samo punktów dużych i tylko 2,5 punktów małych mniej. 2 duże punkty mniej mają InPost i PwC, wobec czego należy oczekiwać zaciętej rywalizacji zarówno o pierwsze miejsce, jak i całe podium!


Przed rozpoczęciem spotkania mieliśmy przyjemność porozmawiać również o planach Ligi na kolejne sezony oraz kolejnych spotkaniach dodatkowych! Więcej informacji na ten temat na wkrótce w aktualnościach!193 wyświetlenia1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

1 Comment

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
Guest
Mar 25
Rated 5 out of 5 stars.

Dzięki za sobotnią rywalizację :)

Like
bottom of page