top of page
 • Zdjęcie autoraMarcin M. Dominiak

Finał Sezonu Jesiennego 2023

Z radością podsumowujemy zakończoną rundę SGH Business Chess League 2023. Serdecznie dziękujemy  wszystkim uczestnikom: Microsoft Sharp Electronics Polska, Samsung Electronics, Bank Millenium, Polski Fundusz Rozwoju, Konfederacja Lewiatan, EY, Continental, JTI (Japan Tobacco International), JP Weber, Ipsos, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ukrainian Business Community i Wojsku Polskiemu za zaangażowanie i wspaniałą rywalizację.


Gratulacje dla Polskich Sił Zbrojnych za wygraną w kategorii OPEN oraz dla Microsoftu za triumfowanie w kategorii KORPORAT. Państwa osiągnięcia świadczą o wyjątkowych umiejętnościach myślenia strategicznego i zdolnościach szachowych.


Biznesowa Liga Szachowa SGH okazała się doskonałym miejscem nie tylko do sportowej rywalizacji, ale także do nawiązania cennych relacji biznesowych i wymiany doświadczeń w różnych sektorów.


Szczególne podziękowania kierujemy do naszych sponsorów: Sharp, JP Weber i Konfederacja Lewiatan za wyjątkowe zaangażowanie i wkład. Wasze zaangażowanie nie tylko podniosło jakość naszej ligi, ale także znacznie wzbogaciło doświadczenie wszystkich uczestników.


Z radością informujemy, że wiele nowych firm dołączyło do kolejnej edycji Ligi.


Nadchodząca edycja zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzednia. Możemy spodziewać się transmisji online  z profesjonalnym komentarzem, merytorycznymi wykładami biznesowymi oraz zwiększonych możliwości promocyjnych dla uczestniczących firm.


Dziękujemy wszystkim za udział i czekamy na kolejne wyzwania i sukcesy w nadchodzącej edycji SGH Szachowej Ligi Biznesu!


DOŁĄCZ TUTAJ NA SEZON 2024 -> kontakt@warsawchess.com


Lista wyników sezonu jesiennego SGH Szachowa Liga Biznesu 2023:

 1. Wojsko Polskie

 2. Microsoft

 3. Flatly

 4. Ministerstwo Finansów

 5. Ukrainian Business Comunity

 6. Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej

 7. Opony Continental Polska

 8. Bank Millennium

 9. Samsung

 10. IPSOS

 11. Sharp

 12. JTI

 13. Fast Track

 14. Ministerstwo Edukacji

 15. EY

 16. Konfederacja Lewiatan

 17. JP Weber

 18. Klub Przedsiębiorców

 19. SmartMeet

 20. Polski Fundusz Rozwoju

 21. Scanye

 22. Doktoranci SGH
65 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios

Obtuvo 0 de 5 estrellas.
Aún no hay calificaciones

Agrega una calificación
bottom of page